Nejlepší kočárky dle testů a recenzí 2021

S příchodem miminka do rodiny vás čeká výběr vhodného dětského kočárku. Dítě se v něm musí cítit dobře a pohodlně. Kočárek musí dítěti poskytovat správnou oporu zad a disponovat bezpečnostními prvky. Zaměřte se na konkrétní parametry, mezi které patří nosnost, hmotnost kočárku a jeho skladnost. Dále by vás měla zajímat i kvalita materiálu, pečlivost zpracování a ovladatelnost.

Jaký kočárek vybrat dle testů a recenzí

Ocenění

Výjimečně bytelný a odolný model

Nejlepší poměr cena/výkon

Dostupný model pro sportovní rodiče

Hodnocení

87 %

84 %

91 %

Název

Joie Set Versatrax

Kinderkraft Prime 3v1

Britax B-Motion 4 Plus

Vzhled

Cena

12 000 Kč

11 000 Kč

8 000 Kč

Klady

Vysoká nosnost
Otočná pěnová kola
Pohodlná manipulace
Bezpečnostní prvky
Bytelné zpracování

Rozumná cena
Trojkombinace
Dobrá výbava
Otočná kolečka s aretací
Bezpečnostní prvky

Vysoká nosnost
Lehce složitelný
Pěnová kola

Zápory

Slabá základní výbava
Lehce vyšší cena

Neuvedení nosnosti

Absence ruční brzdy
Vyšší hmotnost
Příliš zakloněná poloha vsedě
Chudší výbava

Kola

Pěnová

Nafukovací

Pěnová

Nosnost (kg)

22

Neuvedeno

20

Hmotnost (kg)

11,7

12

11,5

Brzdy

Ano

Ano

Ano

Odpružení

Ano

Ano

Ano

Bezpečnostní pás

Pětibodový

Pětibodový

Pětibodový

Bezpečnostní madlo

Ano

Ano

Ano

Šířka x délka x výška složeného kočárku (cm)

65,5 x 86 x 36

Neuvedeno

55,5 x 45 x 73


1

Recenze kočárku Joie Set Versatrax

Výjimečně bytelný a odolný model
Hodnocení: 87%
Obrázek zobrazuje produkt Joie Set Versatrax Grey flannel 2020
Joie Set Versatrax Grey flannel 2020

Kombinovaný kočárek Joie Set Versatrax zaujme na první pohled stylovým designem a robustní konstrukcí. Kočárek vyniká výjimečně vysokou nosností, odolnými pěnovými koly a velice snadnou manipulací. Jedná se o dvojkombinaci, kde můžete hlubokou korbičku vyměnit za sportovní sedátko. Disponuje širokou nabídkou nejrůznějších bezpečnostních prvků a odpružením. Základní výbava sestává pouze z nákupního košíku, odvětrávání a ventilačního otvoru ve stříšce. Další doplňky si budete muset dokoupit individuálně.

Největší předností tohoto modelu je jeho nosnost 22 kg, což představuje nadprůměr ve světě kočárků. Dále je potřeba pochválit odolná pěnová kola, která jsou vhodná i do náročného terénu a mechanismus aretace, který vám umožní pohodlně zastavit. Přestože se kočárek chlubí mohutnou konstrukcí, hmotností 11,7 kg nijak nevybočuje z průměru u kombinovaných kočárků. Kromě brzdy a pětibodového bezpečnostního pásu nabízí i bezpečnostní madlo.

Klady
 • Vysoká nosnost
 • Otočná pěnová kola
 • Pohodlná manipulace
 • Bezpečnostní prvky
 • Bytelné zpracování
Zápory
 • Slabá základní výbava
 • Lehce vyšší cena

Dvojkombinace od značky Joie představuje skvělou volbou pro maminky žijící ve městě i na vesnici. S tímto kočárkem se nemusíte obávat výletu i v horším terénu. Z hlediska bezpečnosti je velmi spolehlivý. Jediné, co se mu dá vytknout, je velmi úsporná základní výbava. V této cenové skupině by mohl mít kočárek moskytiéru a jiné užitečné doplňky.

Orientační cena: 12 000Kč


2
back to menu ↑

Recenze kočárku Kinderkraft Prime 3v1

Nejlepší poměr cena/výkon
Hodnocení: 84 %
Obrázek zobrazuje produkt Kinderkraft Kombinovaný Prime 3v1 grey 2020
Kinderkraft Kombinovaný Prime 3v1 grey 2020

Kočárek Kinderkraft Prime 3v1 se pyšní bohatou výbavou, která kromě naprostého základu obsahuje i tašku na rukojeť, nánožník a pláštěnku. Jedná se o trojkombinaci, která nabízí výměnu přenosné hluboké korbičky za sportovní sedátko či autosedačku. Disponuje nafukovacími koly, která si poradí i s členitějším terénem. Nechybí ani důležité bezpečnostní prvky a ventilace.

Otočná nafukovací kola se sice hodí do drsnějšího terénu, ale musíte si u nich dát pozor, abyste nepíchli. Nosnost sice výrobce neuvádí, ale vzhledem k průměrné hmotnosti 12 kg a dobré kvalitě komponent lze odhadovat, že nebude nejnižší. Rovněž nejsou uvedeny rozměry ve složeném stavu, tudíž nevíte, jak moc je kočárek skladný a praktický. U tohoto modelu je ale potřeba vyzdvihnout skvělou výbavu. O bezpečí a pohodlí se starají brzdy, pětibodový bezpečnostní pás a bezpečnostní madlo.

Klady
 • Rozumná cena
 • Trojkombinace
 • Dobrá výbava
 • Otočná kolečka s aretací
 • Bezpečnostní prvky
Zápory
 • Neuvedení nosnosti

Většina reakcí na tento kočárek byla pozitivní. Uživatelé si pochvalují jeho bohatou výbavu, snadnou manipulaci, nízkou hmotnost a skvělý poměr ceny a kvality. Někteří zákazníci ale uvádějí, že se přední kola velmi obtížně nafukují pumpičkou přiloženou v balení.

Kombinovaný kočárek Kindercraft představuje skvělý kompromis – je cenově dostupný a zároveň velmi dobře vybavený. Hodí se jak pro novorozence, tak i pro větší děti, které již samy sedí. Někoho by ale mohlo znervóznit, že výrobce neuvádí nosnost. Zároveň by se hodila informace o rozměrech ve složeném stavu, aby bylo jasné, zda je kočárek vhodný na převážení.

Orientační cena: 11 000 Kč


3
back to menu ↑

Recenze kočárku Britax B-Motion 4 Plus

Dostupný model pro sportovní rodiče
Hodnocení: 91 %
Obrázek zobrazuje produkt Britax B-Motion 4 Plus Cosmos Black 2020
Britax B-Motion 4 Plus Cosmos Black 2020

Se sportovním kočárkem Britax B-Motion 4 Plus se nemusíte obávat zdolávat žádný typ terénu. Mezi jeho silné stránky patří vysoká nosnost, kvalitní pěnová kola a možnost rychlého složení jednou rukou. O brzdění se stará centrální brzda. Díky čtyřem kolům je kočárek je velmi stabilní a pro někoho i lépe ovladatelný. Bezpečnou a plynulou jízdu zajišťuje odpružení a bezpečnostní výbava. Co se týče doplňků, nabízí úložný prostor ve spodní části kočárku a kapsičku ve stříšce.

Hlavní předností tohoto sporťáku je vysoká nosnost 20 kg. Vzhledem k tomu, že sedí na čtyřech pěnových kolech, lze očekávat i dobrou stabilitu. Váží 11,5 kg, což je na sportovní typ kočárku trochu více. Bohaté bezpečnostní vybavení skládající se z madla, centrální brzdy a pětibodového pásu přispívá ke spolehlivosti modelu. Kočárek lze složit velmi jednoduše jednou rukou. Ve složeném stavu má rozměry 55,5 x 45 x 73 cm, tudíž se dá dobře přenášet i převážet.

Klady
 • Vysoká nosnost
 • Lehce složitelný
 • Pěnová kola
Zápory
 • Absence ruční brzdy
 • Vyšší hmotnost
 • Příliš zakloněná poloha vsedě
 • Chudší výbava

Sportovní model značky Britax se hodí na delší výlety v terénu, cestování i jízdu po městě. Kočárek lze pro pohodlí dítěte polohovat i do úplného lehu a o jeho bezpečí je dobře postaráno. Na sportovní kočárek má trochu vyšší hmotnost a také by se dala trochu obohatit výbava.

Orientační cena: 8 000 Kčback to menu ↑

Jak vybrat kočárek

Na trhu je dnes velmi bohatý výběr dětských kočárků. Rozlišujeme celou řadu typů podle věku a velikosti dítěte. Vždy se vyplatí zvolit správný typ kočárku, protože tím máte jistotu, že nepřekročíte maximální nosnost výrobku. Kočárek by měl být pohodlný a především bezpečný – podívejte se po modelu, který nabízí bezpečnostní vychytávky, jako jsou brzdy, pásy, zámek či lokátor. Velmi užitečné je také výškově nastavitelné madlo.

Kromě samotného kočárku je téměř nezbytné dokoupit i doplňkovou výbavičku – praktický organizér, tašku, sluneční clonu, moskytiéru a další vychytávky. Pro pohodlí vašeho miminka je výborná polohovatelná opěrka. Všechny tyto vymoženosti samozřejmě zvyšují pořizovací cenu kočárku, ale na druhou stranu přispívají k pohodlí a bezpečí vašeho potomka.

Jaký kočárek vybrat stručně:

 • Správný typ odrazovým můstkem při výběru kočárku pro vás bude věk vaší ratolesti. Každý model se hodí pro jinak velké dítě.
 • Rozměry a hmotnost – chcete chodit s kočárkem na procházky v okolí, nebo ho i převážet v autě? Pak by měl být skladný a ne příliš těžký.
 • Bezpečnost především – vaše dítě bude v kočárku trávit hodně času, takže byste se měli předem ujistit, že splňuje bezpečnostní normu ČSN EN 1888-1. Brzdy a další bezpečnostní prvky jsou nepostradatelné.
 • Výbava – ke kočárku se dá dokoupit celá řada vybavení, aby se vaše miminko cítilo dobře a vy jste měli po ruce vše potřebné.

Typy kočárků

Výběr vhodného typu kočárku není úplně jednoduchý, protože se liší svou konstrukcí a celou řadou parametrů. Měli byste si ujasnit, v jakém terénu budete s kočárkem jezdit nejčastěji a na jaké vzdálenosti.

Dětské kočárky můžeme rozdělit do pěti základních sekcí:

 • Hluboké,
 • Sportovní,
 • Kombinované,
 • Golfové,
 • Sourozenecké.
Obrázek zobrazuje schéma typů kočárků
Typy kočárků – zdroj: www.arecenze.cz
Věk dítěteVhodný typ kočárku
Od narození do 6 až 8 měsícůHluboký
Od 6 až 8 měsíců do 3 (případně 4) letSportovní
Od narození do 3 až 4 letKombinovaný

Hluboké kočárky pro novorozence

Jako první kočárek si budete muset pro vašeho novorozence pořídit hluboký s vodorovným dnem. Tento typ kočárku se hodí pro novorozená miminka a děti do věku přibližně 8 měsíců. Doba užívání tohoto typu je velmi krátká. Pokud chcete zvolit praktičtější variantu, která vám vydrží déle, zapřemýšlejte nad kombinovaným kočárkem.

Klasický hluboký kočárek musí mít naprosto rovné pevné dno, aby poskytovalo páteři dítěte oporu. Samozřejmostí by měla být kvalitní matrace a termoizolace, která zajistí, že vaše děťátko v zimě nenastydne. Některé dokonce disponují otevíracími kanálky, které umožní větrání během parných letních dní. Hluboké kočárky bývají zpravidla kvalitně odpružené, takže můžete dítě pohoupat a nemusíte se bát jízdy v nerovném terénu.

Sportovní kočárky

Jako další kočárek v životě dítěte přichází sportovní typ. Je vhodný pro děti od 6 měsíců do 4 let věku. U sporťáku se zaměřte především na jeho konstrukci, rozměry a typ kol. Pokud žijete na vesnici a příliš často necestujete, bude se vám hodit robustní kočárek s velkými nafukovacími koly. Ve městě užijete lehčí model s menšími kolečky. Lehký kočárek sice snadněji vynesete na schodech, ale je potřeba myslet na to, že se hůře ovládá.

Sportovní kočárky disponují propracovaným systémem polohování. Dítě v něm může sedět a má dobrý rozhled po okolí. Když je unavené, stačí opěrku upravit a může si zdřímnout.

Kombinované kočárky

Kombinované kočárky se někdy označují jako 3v1 nebo trojkombinace (případně dvojkombinace). Jsou neuvěřitelně praktické a univerzální. Když si pořídíte kvalitní trojkombinaci, bude vašemu potomkovi sloužit od narození až do věku 3 let. Na podvozek kočárku lze umístit různé typy korbiček a můžete ho tak pohodlně uzpůsobit tomu, jak vaše dítě roste.

 • Dvojkombinace = hluboká korbička + sporťák
 • Trojkombinace = hluboká korbička + sporťák + autosedačka

Při výběru si dejte pozor zejména na hlubokou korbičku, která bývá menší než korbička u klasického hlubokého kočárku. Dítě z ní může velmi rychle vyrůst a korbičku budete muset vyměnit za sporťák. Sportovní sedátko by mělo být plně polohovatelné, aby jste miminko posadili do sedu ve chvíli, kdy už umí samo sedět. Za hlavní nevýhodou kombinovaných kočárků lze považovat jejich vysokou hmotnost.

Golfové kočárky

Golfový kočárek je skvělým pomocníkem pro starší děti, které již chodí samy, ale rychle se unaví a potřebují si občas odpočinout. Většinou se dají i pohodlně složit, takže s nimi můžete cestovat dopravním prostředkem a snadno je přenášet.

Sourozenecké kočárky

Sourozenecké kočárky jsou výbornou volbou pro maminky, které mají dvojčata nebo více dětí narozených krátce po sobě. Díky tomu můžete děti usadit do jednoho kočárku a nemusíte tlačit dva najednou.

K dostání jsou dvě varianty podle toho, jak děti v kočárku sedí:

 • Sezení vedle sebe – vhodný pro stejně staré děti. Šířka kočárku nepřekračujte standardní šířku dveří, tudíž se s ním v klidu vjedete do MHD i do obchodu.
 • Sezení za sebou – nevhodné pro dvě miminka (dvojčata). Ideální v případech, že jedno dítě už může sedět. Malé miminko pak leží v zadní korbě. Tento kočárek je velmi dlouhý a úzký. Protáhnete se s ním téměř všude, ale manipulace není nejjednodušší.

U sourozeneckých kočárků přichází s většími rozměry i horší ovladatelnost a vyšší hmotnost.

Kolečka

Vhodná kola a jejich odpružení se budou odvíjet od toho, v jakém terénu se budete s kočárkem nejčastěji pohybovat. Každý kočárek by měl být dostatečně odpružen, aby bylo dítěti zajištěno maximální pohodlí při jízdě. Nejlepším odpružením se mohou pochlubit hluboké kočárky pro malá miminka.

Co se týče kol, můžete vybírat ze tří variant:

 • Malá tvrdá kolečka – vhodná na zpevněné a rovné cesty. Velmi málo pruží. O pohodlnou jízdu se starají tlumiče. Výhodou tvrdých koleček je jejich nízká hmotnost, protože se tím snižuje celková hmotnost kočárku.
 • Velká nafukovací kolečka – nafukovací kola mívají průměr kolem 30 cm. Velmi dobře tlumí otřesy, tudíž se nemusíte obávat sebenáročnějšího terénu. U těchto kol musíte dbát na správné nahuštění (od 0,8 do 1 atmosféry), jinak se budou opotřebovávat mnohem rychleji.
 • Pěnová (gelová) kolečka – výhodná alternativa nafukovacích kol. Zajistí pohodlnou jízdu a navíc s nimi neriskujete, že byste mohli píchnout.

U předních kol je velmi důležitá funkce aretace – možnost zablokovat samovolné otáčení koleček. Oceníte ji, když se s kočárkem potřebujete pohybovat rychle vpřed, například při rychlochůzi nebo při běhu. Otočná kolečka jsou praktická, pokud potřebujete s kočárkem kličkovat a vyhýbat se překážkám.

Hmotnost a rozměry

Hmotnost kočárku pro vás bude velmi důležitým parametrem, pokud ho budete často vynášet do schodů nebo s ním cestovat. Zároveň musíte počítat s tím, že většinou nebudete zvedat kočárek samotný, ale i dítě v něm. Počítá se každý dekagram a lehčí kočárek představuje v každém případě lepší volbu.

Hmotnost kočárků se standardně pohybuje mezi 10 až 13 kg. Sporťáky bývají podstatně lehčí než klasické hluboké modely. Můžete narazit i na sportovní kočárek s hmotností kolem 8 kg. Co se týče rozměrů, počítejte obvykle s velikostí 80 x 35 cm. Vzdálenost dítěte od země je v tomto případě přibližně 60 cm.

U sporťáku byste se měli pohlížet po modelu s šířkou 35 cm a výškou sedadla mezi 38 až 50 cm. Počítejte s tím, že dítě bude celkově blíže k zemi (přibližně 24 cm). Stupátko na nohy by mělo být výškově nastavitelné.

Nosnost

Při výběru kočárku představuje jeho nosnost klíčový parametr, který se odvíjí od typu a konstrukce daného modelu. Nosnost obvykle nemusíte řešit u kočárku pro nejmenší děti, ale je vhodné si ji alespoň zkontrolovat.

U starších dětí hraje významnou roli, protože každý človíček vyspívá individuální rychlostí. U většiny kombinovaných a sportovních kočárků se setkáte s nosností 15 kg. Dají se ale pořídit i modely, které vydrží větší zátěž (20 kg a více). Na nosnost kočárku vždy nahlížejte s určitou rezervou, protože nikdy nevíte, jak rychle bude ratolest přibývat na váze.

Skladnost

Jestli počítáte s tím, že budete s kočárkem často cestovat a převážet ho autem, měl by být co nejskladnější. Kromě rozměrů v sestaveném stavu si ohlídejte jeho parametry po složení. Nejrychleji se skládají golfové kočárky a sporťáky, které během chvilky složíte jednou rukou. U jiných modelů může demontáž trvat i několik minut.

Obrázek zobrazuje schéma skladnosti kočárku
Skladnost kočárku – zdroj: www.arecenze.cz

Rychloodnímatelná kola oceníte, pokud máte velký kočárek, který potřebujete převážet autem.

Bezpečnostní prvky

Pro malého človíčka je dětský kočárek útočištěm, mobilním odpočívadlem i dopravním prostředkem. Všechny kočárky na trhu musí splňovat evropskou bezpečnostní normu ČSN EN 1888-1, která se zabývá mimo jiné i obsahem nebezpečných látek ve výrobku.

Kromě bezpečnostní prověrky hrají ale důležitou roli různé prvky, které bezpečnost kočárku podstatně zvyšují:

 • Brzda – nožní brzda je neocenitelná pro maminky, které mají stále plné ruce a dostanou se do situace, kdy musí kočárek pohotově zabrzdit. Ruční typ brzdy představuje důležitý prvek pro aktivní a sportovně založené maminky, které plánují vedle kočárku například běhat.
 • Bezpečnostní pás – pásy jsou nezbytné ve chvíli, kdy dítě přechází na sportovní kočárek. Nejbezpečnější je pětibodový, který při nárazu rozloží sílu do pěti různých bodů.
 • Madlo – i madlo přispívá ke zvýšení bezpečnosti. Ergonomicky tvarovaná rukojeť se dobře drží, díky čemuž vám z rukou jen tak nevyklouzne. Madlo by mělo být potaženo voděodolným materiálem a dostatečně vypolstrované. Praktická je možnost nastavení výšky madla, díky čemuž si budete moci kočárek uzpůsobit výšce své postavy. Kočárek se pak lépe ovládá a navíc nehrozí, že vás budou bolet záda z dlouhého předklonu.
 • Reflexní prvky – světlo odrážející se od reflexních bodů zajistí, že budete s kočárkem dobře vidět za tmy i v mlze.
 • Zámek proti odcizení – protože kočárek není rozhodně levnou záležitostí, vyplatí se zajistit ho bezpečnostním zámkem. Nejpopulárnější jsou číselné varianty zámků. Oceníte ho v případě, že musíte odběhnout do obchodu, na poštu či uskladnit kočárek ve společných prostorách domu.
 • GPS lokátor – nejedná se o příliš drahou záležitost. Lokátor může sehrát zásadní roli, pokud se kočárek s dítětem ztratí. Můžete ho buď připevnit přímo na kočárek, nebo existují náramky, které se připínají dítěti na ručičku.

Materiál a design

Vybírejte pokud možno takový kočárek, který je potažen voděodolným materiálem. Pokud na materiál s touto vlastností nenarazíte, pořiďte si do deštivého počasí pláštěnku na kočárek. Dalším důležitým kritériem je omyvatelnost materiálu. Pokud lze potah z kočárku stáhnout a vyprat, nebudete mít s čištěním příliš práce. Ne všechny kočárky tuto možnost nabízí – v takovém případě se musíte odhodlat k ručnímu čištění.

V současné době je výběr materiálů, barev a vzorů dětských kočárků velmi bohatý. Vzhled kočárku je také důležitý, pokud uvažujete, že ho pak v budoucnu prodáte. Velmi populární jsou kočárky v retro stylu.

Doplňková výbava

Ke kočárku lze dokoupit celou řadu doplňků a vychytávek, které vaše společné vyjížďky s miminkem ještě více zpříjemní. Budoucí maminky musí počítat s tím, že je kočárek s dítětem bude provázet velmi často. Můžou ho pak dokonce využít jako praktický odkladový prostor.

Tašky a organizéry

Kočárek si můžete vybavit praktickými taškami, kam pohodlně uskladníte potřeby pro miminko, ale i třeba nákup nebo jiné předměty. Tašku lze připevnit na bok kočárku, na rukojeť nebo ji umístit do spodní přihrádky. Speciální kategorii představují závěsné organizéry, díky kterým budete mít o věcech dokonalý přehled.

Fusak

Teplý fusak poskytne miminku pohodlí a tepelnou bariéru v zimních měsících. Hodí se pro novorozence i pro starší děti okolo 1 roku. U mnoha modelů bývá fusak součástí základní výbavy. Vnitřek by měl být teplý a měkký, povrch voděodolný.

 • Vnitřní část nejčastěji tvoří: fleece, kožešina nebo umělá vlna.
 • Vrchní část: nylon, polyamid a jiné voděodolné materiály.

Rukávník

Rukavice na rukojeť je výborným doplňkem na zimu. Díky speciální bariéře ochrání vaše ruce před mrazem efektivněji, než klasické rukavice. Rukávník se připíná přímo k madlu a nijak vás neomezuje v pohybu.

Clona, moskytiéra a ventilace

Sluneční clona je velmi šikovná v horkých slunečných dnech, protože poskytne vašemu miminku ochranu. Nemusíte se tak obávat, že by se jeho citlivá dětská pokožka spálila. Před nenechavým hmyzem ho zase ochrání moskytiéra. Jedná se o síťku s malými oky, kterými neprolétne hmyz. Miminko je chráněno před poštípáním a zároveň se mu dostává čerstvého vzduchu.

Ventilační otvor ve stříšce či ve spodní části kočárku je v létě nezastupitelným pomocníkem, který zajistí vašemu děťátku vyšší komfort.

Cena

Kočárek nepředstavuje pro většinu lidí nejlevnější investici. Před koupí byste měli důkladně zvážit všechny parametry a ujistit se, že nekupujete zbytečně předražený model. Kvalitní funkční kočárek se dá sehnat již za 5 000 korun.

Do 5 000 Kč

V nejlevnější cenové skupině kočárků se setkáte s těmi nejjednodušími modely. Jejich výhodou je právě dobrá cenová dostupnost a poměrně široký výběr. Do 5 000 korun zakoupíte základní hluboké i sportovní kočárky. Za cenu kolem 2 000 korun lze také zakoupit slušný golfový kočárek.

Od těchto kočárků ale neočekávejte příliš mnoho – nebývají příliš pohodlné a kvalita konstrukce není nejlepší, což se odráží na krátké životnosti výrobku.

Od 5 000 do 10 000 Kč

V této cenové hladině nakupuje většina rodičů. Seženete v ní již vyspělejší a propracovanější kousky nabízející bohaté příslušenství. Dominantní část nabízených modelů tvoří hluboké kočárky a sporťáky, ale najdete zde i pěkné kombinované kočárky. Když se přiblížíte k hranici 10 000 korun, můžete zde najít i luxusní kočárky, které jsou zrovna v akci.

Od 10 000 do 15 000 Kč

Střední vyšší třída nabízí vysoce kvalitní sety a kombinované typy kočárků. Samozřejmostí je bohaté základní vybavení a pohodlí pro dítě. U těchto kočárků máte zaručeno, že vám vydrží dlouho sloužit.

Nad 15 000 Kč

Pokud toužíte po skutečně stylovém kočárku a záleží vám na designu, podívejte se do kategorie modelů nad 15 000 korun. Na výrobu těchto kočárků se používají ty nejlepší materiály, kvalitní konstrukce a látky. Nabízejí nepřeberné množství barev, vzorů, veselých i vysoce elegantních designů. Cena těch nejluxusnějších kočárků se může vyšplhat na hranici 100 000 korun.

Zdroje:

https://www.arecenze.cz/test-kocarku/

https://www.babylist.com/hello-baby/how-to-choose-a-stroller

https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2005-521

Další srovnání

Recenzetesty.cz
Logo