Nejlepší originální dárek pro nejlepší kamarádku – tipy

Nejlepší kamarádka hraje ve vašem životě zásadní roli. Je tu vždycky proto, aby poradila, trefně zhodnotila situaci nebo nabídla podporu.

Nejlepší kamarádce můžete věřit a je na ni stoprocentní spolehnutí. Vaše soukromé záležitosti jsou u ní střeženy lépe než státní tajemství. Zároveň víte, že kolem vás nebude chodit zbytečně po špičkách a je schopna být k vám upřímná. Leckdy i krutě upřímná, ale jste si vědomi toho, že to dělá výhradně pro vaše dobro, když vám vysvětlí, že nová barva vlasů vám nesluší a váš aktuální objev má do ideálu daleko.

Taková perfektní kamarádka je prakticky součástí rodiny a pouto, které je mezi vámi, nelze přirovnat k žádnému jinému vztahu. Společné přátelství přetrvává mnoho let, leckdy vydrží i celý život. O vzájemný vztah je však potřeba pečovat, důležitá je především pozornost. Naslouchejte své kamarádce a myslete na její potřeby. A dejte jí najevo, že ji máte rádi.

Ať už má narozeniny, slavíte společné výročí nebo jí chcete udělat radost „jen tak“, vždy se najde příležitost pro koupi dárku. A protože je kamarádka výjimečným člověkem, který hraje ve vašem životě zásadní roli, stejně mimořádný by měl být i onen dárek.

Nemusí přitom být drahý, když zapojíte fantazii, zjistíte, že dárek, do kterého jste vložili kus sebe, potěší mnohem víc než nákladné dary.

Recenze Zážitkový deník

Obyčejné fotoknihy vás neoslovují? Zkuste zážitkový deník, se kterým bezpečně zaznamenáte všechny společné chvíle.

Pod tímto názvem se ukrývá v podstatě fotoalbum, které je stylizováno do podoby filmové klapky. Jeho celkové rozměry jsou 26 cm x 19 cm x 4 cm. Obsahuje 30 stran z tvrdého papíru, které jsou chráněny pevnými deskami v kroužkové vazbě.

Výhodou tohoto deníku je to, že se nejedná o klasickou fotoknihu. Obsahuje primárně fotografie, ale jeho podobu si můžete dotvořit podle sebe. Nemusíte přitom být nijak zruční. V balení se nacházejí samolepky, fixy i ozdobná izolepa. Mezi fotografie lze navíc vložit i další upomínkové předměty, jako jsou letenky, vstupenky na akce či pohlednice.

Výhody: kreativní dárek, bohaté příslušenství

Nevýhody: méně kvalitní provedení, omezená dostupnost

Cena: 369 Kč

back to menu ↑

Recenze Allegria wellness den pro Ni

Vaše kamarádka se s láskou stará nejen o vás, ale i o další své přátele a rodinu. Zaslouží si proto, aby někdo pečoval také o ni.

Wellness od značky Allegria umožní poznat zájemcům jedinečný způsob relaxace. Zahrnuje masáže, koupele, peeling a další speciální procedury. Svoje tělo můžete nechat prohřívat také v sauně či sanariu, což je alternativa tradiční finské sauny, která nabízí nižší teplotu a vyšší vlhkost vzduchu. Celková doba trvání zážitku je 4,5 hodiny a určen je pro jednu osobu.

Za tímto zážitkem se musíte vypravit do hlavního města, konkrétně je nabízen v luxusním wellness salonu s thajskými masážemi, který se nachází přímo v centru metropole.

Výhody: vynikající relaxace, příjemný personál

Nevýhody: vyšší pořizovací cena, dostupné pouze v Praze

Cena: 4 290 Kč

back to menu ↑

Recenze Návod na přežití pro ženu – Igor Bukovský

Kniha je skvělým dárkem pro každou ženu. Určena je pro věkovou kategorii od 20 do 70 let. Obsahuje užitečné rady a tipy týkající se zdraví. Kromě toho si přečtete zajímavé rozhovory s odborníky i inspirativními ženami z různých oborů.

Publikace je psána srozumitelně, je doslova nabitá praktickými a aktuálními informacemi. Zároveň ke svým čtenářkám promlouvá s nadhledem a humorem. Výhodou je i to, že autor při psaní vycházel z českých reálií, nejde tedy o překlad zahraničních zdrojů. Pro české čtenářky je proto titul mnohem bližší.

Zajímavá je tato kniha i svým multimediálním charakterem, využívá nové formy přístupu k rozšířenému obsahu. Obsahuje totiž 42 písniček i s komentářem autora, které si můžete poslechnout prostřednictvím přímého přístupu pomocí OR kódů.

Výhody: multimediální kniha, vychází z českého prostředí

Nevýhody: podle některých příliš obsáhlá a zatížená množstvím reklamy

Cena: 349 Kč

back to menu ↑

Jak vybrat nejlepší originální dárek pro nejlepší kamarádku

Výběr dárku pro nejlepší kamarádku nebývá zpravidla úplně obtížný. Velmi dobře se totiž znáte a máte mnoho společného.

Inspirujte se tedy tím, jak vaše kamarádka tráví volný čas a jaká je. Je romantička, má vždy perfektně vyladěný styl, smýšlí spíše prakticky nebo je jednoduše ten typ, který je pro každou špatnost a užijete si spolu spoustu legrace? Tomu přizpůsobte i výběr dárku.

Miluje vaše kamarádka třeba kávu či holduje dobrým čajům? Nabízí se třeba vtipný hrneček se vzkazem. Pokud vás neuspokojuje nabídka v obchodech a toužíte po něčem originálním, můžete potisk jednoduše vymyslet a nechat hrneček vyrobit. Přidejte i vlastní vzkaz, který dá najevo, jak moc vám na ní záleží a radost bude zaručená.

Potěší také jiné dárky osobního charakteru, například fotokniha plná společných vzpomínek. Co takhle darovat kamarádce rovnou i fotoaparát, aby mohla vaše veselé zážitky dokumentovat dál sama? Aktuálním hitem jsou hlavně tzv. instantní fotoaparáty, které umí fotografie rovnou tisknout.

Sami můžete poskládat také stylovou „kápézétku“. Dovnitř je možné dát různé dárky. Nabízí se čokoláda, víno, káva i kniha (citáty, povídání o vztazích, rady do života). Fantazii se nicméně v tomto směru meze nekladou, do krabičky poslední záchrany lze přibalit i další drobnosti, které využije, jako je vývrtka, flash disk či dokonce balíček prezervativů.

Obsah KPZ záleží hlavně na tom, jaký má obdarovaná smysl pro humor. Připojte vtipný vzkaz či své telefonní číslo s odkazem, že při případných problémech může vaše kamarádka rovnou volat na nonstop „tísňovou“ linku.

Nechcete kamarádku zásobovat nepotřebnými proprietami, které skončí v lepším případě kdesi zapomenuté? Darujte jí zážitek.

Opět vycházejte z toho, jaká je a co ji baví. Potěší poukaz na wellness, masáž či dobrou večeři, dovolená nebo výlet, ale i let balonem, adrenalinový skok padákem, případně i zážitek z kategorie profesí na zkoušku, který umožní dospělým plnit si alespoň na jeden den dětské sny a stát se třeba ošetřovatelem v zoo.

Zdroje:

https://www.arecenze.cz/darky/

Další srovnání

Recenzetesty.cz
Logo