Nejlepší doplňky do auta pro ženy

Auta dávno nejsou výlučně mužskou záležitostí. Aktivními řidičkami jsou také ženy. Mnohé z nich tráví v autě i poměrně dost času. Proto potřebují, aby byl vůz adekvátně bezpečný a spolehlivý, ale i komfortní. Pohodlí a celkový zážitek z jízdy mohou jednoznačně zvýšit doplňky do auta. Ty, které jsou speciálně určené ženám, bývají v obchodech již vymezeny do samostatných kategorií a poznáte je na první pohled podle specifického designu.

Recenze Potah na volant Sumex

Potah je určen pro volanty s průměrem 37 až 39 cm. Na volant příslušné velikost jej lze jednoduše navléknout.

Potah na volant je praktickým i esteticky atraktivním doplňkem. Zlepšuje ovladatelnost vozu, neboť brání klouzání rukou. Při extrémních teplotách chrání vaše ruce, protože zabrání tomu, aby byl volant příliš horký nebo naopak extrémně studený.

Zároveň vozu dodává sportovní ráz. Potah na volant je vyveden v klasickém černém provedení, které se hodí ke každému vozidlu. Růžové prošívání napovídá, že se líbit bude hlavně dámám. Současně je ve srovnání s dalšími potahy velmi decentní.

Univerzální provedení tento jej proto předurčuje k využití hlavně na rodinné vozy, u kterých se o řízení střídáte s partnerem, a tedy nechcete, aby vůz na první pohled doslova křičel, že v něm sedí žena.

Výhody: příjemnější používání volantu, jednoduché nasazení

Nevýhody: potah není typicky dívčí, materiál je méně odolná koženka

Cena: 290 Kč

back to menu ↑

Recenze Podložka pod SPZ metallic PINK

Podložka pod SPZ patří k typickým příkladům tuningu vozu. V tomto případě je jasně zacílena hlavně na dámskou část motoristů. Zářivě růžový odstín nenechá nikoho na pochybách o tom, že tady se do vylepšování automobilu pustila žena.

Tato podložka pod SPZ je vyrobena z plastu. Má odnímatelný panel a určena je pro všechny typy automobilů. Chromový povrch je vytvořen speciální technologií vakuové metalizace.

Výhodou této podložky je, že jde o nenáročné vylepšení vozu typické nízkou cenou a podložku charakterizuje i snadná montáž. Podložka je vybavena spodní lištou se zajišťovacími zámečky a montážními otvorů. Díky tomu je její upevnění opravdu univerzální. Rám se dodává vždy individuálně zabalen do plastického obalu.

Výhody: atraktivní vzhled, snadná montáž

Nevýhody: nejsou známé zkušenosti, nelze porovnat cenu

Cena: 130 Kč

back to menu ↑

Recenze Ultimatespeed organizér do auta s termoizolační přihrádkou 324617

Praktický organizér do auta je vhodný pro veškeré autosedačky běžných osobních automobilů. Jednoduše jej na své místo upevníte pomocí elastického pásu na opěrku hlavy s nastavitelnou sponou. Celkové rozměry organizéru činí 62 x 40 cm.

Odolný materiál má zesílené okraje. Navíc je snadno omyvatelný. Sedačka je díky tomu chráněna před znečištěním. Hodit se tak tento pomocník bude hlavně v případě, kdy cestujete s dětmi.

Tento organizér navíc disponuje jednou termoizolační přihrádkou s hliníkovou fólií a zipem. Zároveň má praktický oddíl na tablet. Ať už si tak potřebujete zabalit svůj tablet pro práci nebo dětem na dlouhých cestách pouštět pohádky, budete mít elektroniku vždy při ruce. Kapsa je vhodná pro úhlopříčku displeje do cca 26,7 cm (10,5 palce). Do čtveřice síťovaných kapes uložíte pohodlně všechny ostatní nezbytnosti.

Výhody: dobře sedí, pěkně vypadá

Nevýhody: ze koupit pouze v Lidlu, produkt nedostupný

Cena: 179 Kč

back to menu ↑

Jak vybrat nejlepší doplňky do auta pro ženy

Právě ženy totiž obvykle mají zdobení doslova v krvi. Krášlí sebe, mnohé se vyžívají v nákupech doplňků do domácnosti a řada zástupkyň něžného pohlaví si tak touží personalizovat i svoje auto. A to ať už je přímo jejich nebo je rodinnou řidičkou například kvůli dětem nejčastěji ona.

Ostatně leckterá dáma si své auto po zakoupení rovnou pojmenuje. Téměř citový vztah k automobilu tak rozhodně nemají jen muži. Předměty s označením „pro ženy“ v obchodech odlišíte podle většinou růžové barvy. Vybrat se však dá i z decentnějších dívčích motivů.

Designové doplňky vám pomohou vytvořit z vašeho vozu příjemné místo, kde se budete při každé jízdě cítit jednoduše výborně. Značkové doplňky do auta zase podtrhnou luxusní dojem z každého dámského vozidla.

Cestování se díky tomu pro vás stane příjemným rituálem a budete mít současně po ruce všechny potřebné předměty.

Doplňky do auta lze nejjednodušeji rozdělit podle toho, zda jsou určeny pro využití v exteriéru či v interiéru.

K nejčastěji využívaným doplňkům do auta patří v první řadě potahy na volant. V zimě dokáží chránit vaše ruce před studeným povrchem, naopak v létě oceníte, že nesaháte na volant, který je zpocený.

Navíc zabráníte tomu, aby byl volant v čase ohmataný. Až se vám nebude již líbit potah, jednoduše ho sundáte a volant pod ním bude jako nový. Už samotný potah současně dokáže výrazně změnit dojem z celého interiéru a dodat mu nový život. Dámy si často pořizují plyšové potahy v růžové nebo hravé puntíkové vzory. Oblíbené jsou mezi ženami i zvířecí vzory nebo nejrůznější flitry.

Většina žen potřebuje mít při ruce řadu nezbytností. Proto bývá nejlepší kamarádkou každé dívky a paní její kabelka. A podobně snadno můžete věci zorganizovat i uvnitř svého vozu. Pomůže vám v tom praktický organizér do auta.

Oceníte ho i při cestování s dětmi. Mívá podobu boxu, který se uchycuje vedle autosedačky. Případně si můžete pořídit i kapsář, který se pověsí na sedačku, čímž ji zároveň chrání proti okopávání.

Co takhle vyměnit fádní podložku pod SPZ za stylový kousek? Barevné podložky, které bývají i polepené kamínky, dají najevo, že tohle auto řídí dáma, která má vkus. Výhodou je snadná instalace. Šikovné dámy zvládnou montáž pochopitelně i samy.

Další srovnání

Recenzetesty.cz
Logo