Nejlepší YouTuberská židle dle testů a recenzí 2021

Dlouhodobé sezení u počítače si může snadno vybrat svou daň v podobě nepříjemné bolesti zad. V případě, že trávíte hodně času před obrazovkou, je nutné si vybrat takovou židli, která respektuje zásady ergonomického sezení a zajistí vám tak „zdravý“ sed. Vhodně zvolená židle by navíc měla být vyrobena z kvalitních materiálů, čímž zajistí i její dlouhá životnost. A zejména pro mladší generaci je důležitý i atraktivní design, který nemá nic společného s konzervativními kancelářskými židlemi.

Jakou YouTuberskou židli vybrat dle testů a recenzí


1

Recenze židle E-Blue Cobra II červená EEC306REAA-IA

Herní křeslo E-Blue Cobra II nabízí potah ze zdokonalené PU kůže. Ta je měkká a příjemná na dotek. Kvalitní materiál tedy plní nejen požadovanou funkci, ale zároveň i perfektně vypadá. Současně se umělá kůže snadno udržuje.

E-Blue Cobra II červená EEC306REAA-IA
Recenze E-Blue Cobra II červená EEC306REAA-IA

Pod efektním potahem v rudé barvě se ukrývá odolná výplň, která především vašim zádům zajistí maximální oporu. Výplň je vyrobena z moderního pružného materiálu, který má podobu pěny. Díky tomu mírní únavu páteře a snižuje riziko jejích deformit. Křeslo je navíc vybaveno pětiramenným ocelovým křížem se statickým zatížením do 1 500 Kg. Díky tomu je celá konstrukce křesla velmi bezpečná a stabilní. Celková nosnost židle pak činí maximálně 120 kg.

Pro zvýšený komfort lze dále variabilně nastavit područky, výšku sedadla nebo sklon opěradla. Snadno si tak křeslo přizpůsobíte svým individuálním požadavkům i tělesné konstituci.

Područky je možné konkrétně nastavovat ve směru nahoru a dolů v rozpětí 70 mm, případně také v úhlu 360 stupňů. Poskytnou tak spolehlivou oporu vašemu předloktí, ani při delším sezení vás nebudou bolet.

Výšku sedadla je možno regulovat plynovým pístem Class-4. Toto nastavení je plynulé, rychlé a komfortní. Sklon opěradla lze u tohoto křesla nastavit až do úhlu 118 stupňů s možností aretace a nastavením síly protiváhy. Komfortní opěrku hlavy zdobí stylové logo s motivem kobry. To je stylově vyvedeno ve 3D. Židle díky tomu už na první pohled zaručeně upoutá pozornost.


2

Recenze židle DXRacer OH/FD01/NR

Hledáte ergonomickou židli, která se vám postará během sezení u počítače o maximální pohodlí? Získáte ji v podobě DXRacer OH/FD01/NR. Ergonomická židle si najde široké spektrum příznivců, hodí se nejen do pokojíků nadšených youtuberů, ale přijde vhod hráčům i vytíženým kancelářským pracovníkům. Všichni mají jedno společné: Potřebují ergonomické sezení, které dokáže páteř udržet ve správné poloze.

DXRacer OH/FD01/NR
Recenze DXRacer OH/FD01/NR

Vybavena je praktickým nožním spínačem. Ten zajistí spolehlivou práci a má rychlou reakční dobu. Spínač je možné pro nepřetržitý provozní režim taktéž vypnout. Práce se díky této praktické funkci stává pohodlnější, ale také bezpečnější.

Se židlí si snadno seřídíte výšku sedáku. K regulaci slouží plynový píst. Rovněž si nastavíte vhodnou pozici područek. Skvělou pomůckou je nastavení sklonu opěradla, a to až do úhlu 150 stupňů (tilt mechanismus). Mechaniku si v požadované tuhosti nastavíte dle individuální hmotnosti.

Maximální nosnost činí 130 kg, doporučená 100 kg. Židle je pak vhodná pro osoby s nejvýše 180 cm tělesné výšky. Inovativní funkci představuje možnost houpání židle v libovolné poloze opěradla. Houpání má též možnost zamykání a odemykání. Houpací mechanika se používá pro narušení strnulé pozice. Brání tak přetížení páteře.

Židle upoutá svým prémiovým zpracováním, které vsází na vysoce kvalitní materiály i atraktivní design. Důraz na perfektní zpracování dokládá též garance doživotní záruky na ocelovou konstrukci sedáku a opěráku židle. Díky tomu se stane ozdobou každého prostoru. Designový potah je vyroben z látky a nese charakteristické červené prvky.


3

Recenze židle OMEN by HP Citadel 6KY97AA

Ergonomie a zároveň odolnost se stylově snoubí v této židli OMEN by HP Citadel 6KY97AA. Zařazena je prioritně mezi herní, ale nadchne všechny počítačové nadšence. Plně polohovatelná židle nabízí nastavitelnou výšku sedáku v rozsahu od 45 do 55 cm. K nastavení slouží kvalitní píst. Dále je vybavena možností náklonu v úhlu až 135 stupňů a variabilní výšku područek. Možnost otáčení má v úhlu 360 stupňů. Opěrky područek lze nastavit až ve 4 směrech. K vašemu komfortu rovněž přispějí vestavěné polštáře pod bedra a za krk.

OMEN by HP Citadel 6KY97AA
Recenze ROMEN by HP Citadel 6KY97AA

Toto zařízení disponuje celkovým výkonem motoru 125 W. Je vybaveno možností plynulé regulace otáček. Volnoběžné otáčky se mohou pohybovat v rozmezí rychlosti 550 až 1 700 otáček za minutu. To vám při provádění různých aplikací nabídne dostatečnou flexibilitu.

Ocelová konstrukce spolehlivě odolá i náročnějšímu zacházení. Zaručuje tak dlouhou životnost židle. K tomu přispívá i vysoká nosnost, limit byl v tomto případě určen až na 136 kg.

Pohodlí vám zajistí dostatečně široký sedák, extra silné polstrování i vysoké opěradlo (86 cm), které vás prakticky nutí udržovat správnou polohu. Zároveň je opěradlo precizně ergonomicky tvarované. Na židli se tak budete cítit doslova jako v bavlnce i po delším sezení.

Designově je židle laděna do závodního stylu. Opět nechybí signifikantní logo a zajímavé černočervené provedení. To si nese stopu značky OMEN. Potah je vyroben z umělé kůže, která má výhodu jednak v efektním vzhledu, ale také v tom, že se mimořádně snadno udržuje. Zároveň je textilní kůže dostatečně prodyšná, ani v letních dnech se proto během sezení nezačnete nadměrně potit.

Zdroje:

https://www.arecenze.cz/kancelarske-zidle/

https://www.biano.cz/produkty/kancelarske-zidle/herni

Další srovnání

Recenzetesty.cz
Logo