Nejlepší plěťové krémy dle testů a recenzí

Každodenní péče o pleť je velmi důležitá a neměli bychom tento krok podceňovat. Kvalitu naší pleti ovlivňuje mnoho faktorů. Náš životní styl, jak své tělo vyživujeme a jak se o něj staráme. Stejně tak, jako si každé ráno a večer vyčistíme zuby, měli bychom do své rutiny zařadit i čištění a hydrataci pleti. Každá pleť je samozřejmě jiná a potřebuje trochu jinou péči, proto bychom se jí měli věnovat, poznat ji a začít používat produkty, které sedí právě té naší. Naprosto klíčové je zbavovat pleť pravidelně všech nečistot. To může být např. prach na polštáři, nedokonale umyté štětce na make-up atd. Nečistoty se na pleti usazují a v kombinaci s kožním mazem ucpávají póry. Vznikat tak mohou zanícená místa a pleť následně ztrácí svou přirozenou elasticitu. Z toho důvodu nezapomínejte na důkladné čištění ráno i večer, abyste těmto problémům předešli.

Mezi nejdůležitější krok v oblasti čištění pleti patří jednoznačně její odličování. V tomto bychom měly být důsledné a nechodit spát s nalíčeným obličejem. Určitě znáte ten pocit, kdy jste se odlíčit zapomněly a ráno jste svou pleť téměř nepoznaly. Odličovací olej od značky Semante by Naturalis, za kterou stojí Ing. Martin Sedláček si zamilujete na první použití. Díky svému čistě přírodnímu složení nedráždí pokožku a krásně odstraní make-up i řasenku. Má skvělou vstřebatelnost, tudíž se nemusíte bát, že by na pleti zanechával nepříjemný mastný filtr, jako je to může stát u jiných odličovacích olejů. Odličovací olej s arganem obsahuje vysoké procento přírodní látky Hemisqualane, která pokožku hydratuje, zjemňuje a absorbuje do sebe toxiny, čímž chrání naši pleť před vnějším prostředí.

Po odlíčení a celkovém dočištění bychom měli pleť hydratovat kvalitním krémem. Hydratační krém „Šípková Růženka“ je opět čistě přírodní produkt, složený především z bambuckého másla a esenciálního oleje ze vzácné damašské růže. Díky těmto složkám zvyšuje flexibilitu pokožky, regeneruje ji a zvyšuje její obranyschopnost. Vzhledem k obsahu vitamínů, rostlinných tuků a esenciálních olejů vyživuje pokožku do hloubky, která poté zůstává dlouhodobě jemná a elastická. Pro každodenní péči je tento produkt ideální pro pleť každého typu. 

Recenzetesty.cz
Logo