Nejlepší náušnice pro novorozence dle testů a recenzí 2021

Stále mnoho maminek dodržuje zvyk nechat novorozené holčičce propíchnout uši, aby mohla malá slečna nosit náušnice. Otázka provedení náušnic je záležitostí vkusu. Zpočátku o nich rozhoduje výlučně maminka, později už má ke zkrášlování co říci i samotná nositelka. Důležitým objektivním faktorem je u dětských náušnic zejména systém zapínání. Ten by měl zabránit samovolnému rozepnutí a ztrátě náušnice. První náušničky jsou vhodné se zapínáním typu brizura. Podstatný je také materiál, aby nová ozdoba nevyvolala záhy kontaktní alergií. Z tohoto důvodu je nejvhodnější zlato.

Jaké náušnice pro novorozence dle testů a recenzí


1

Recenze náušnic pro novorozence Danfil C2394

Připadají vám dětské náušnice příliš okázalé, nadměrně barevné a velmi komplikovaně pojaté? Chcete pro svou holčičku něco nadčasového a elegantního, co unosí nejen v miminkovském věku, ale i později?

Existuje naštěstí i jiná možnost než náušnice se zpodobněním zvířátek či jiných typických dětských motivů. Zvolte dětské perlové náušnice Danfil.Tyto náušnice se mohou stát pravým rodinným klenotem, který se bude i u vás předávat z generace na generaci.

Náušničky jsou vyrobeny ze čtrnáctikarátového zlata. Jedná se konkrétně o bílé zlato. Tento kov je velmi oblíbený mezi řadou mladších nositelek, neboť působí elegantně, univerzálně a současně moderně. Hodí se proto i pro malé slečny.

Náušnice jsou ozdobeny přírodní sladkovodní perlou. Tyto perličky jsou vsazeny do kovového lůžka ve tvaru mušle. Lůžko má průměr zhruba 7 mm, celková velikost náušnic pak činí přibližně 14 mm.

Typ zapínání brizura je nejvhodnější pro první náušnice u nejmenších holčiček. Proto na trhu tento druh i suverénně převažuje. A to i přesto, že se jedná o lokální specifikum. Jinde na světě se brizury takové masivní oblibě paradoxně netěší.

Brizury si navíc uchovávají vůli a v závislosti na velikosti boltce je vaše dcerka nemusí odložit ani později, až z miminkovského věku vyroste. Sedět by měly i holčičkám ve věku cca 6 až 8 let.

2

Recenze náušnic pro novorozence Danfil kytičky C1945

Tyto dětské náušnice především vynikají překrásným zpracováním. Mají tvar kytičky a jsou osázeny bílými zirkony. Zirkon patří pro svůj atraktivní lesk k velmi oblíbeným kamenům, který si našel pevné místo v dámských špercích. A jak potvrzují i tyto náušnice, hodí se pro ženu každého věku, včetně těch úplně nejmladších.

Kameny jsou vsazeny do čtyřiadvacetikarátového zlata. Jedná se o bílé zlato. Proč byste ho navzdory vyšší pořizovací ceně měli upřednostnit? Ve srovnání s levnějším stříbrem se bílé zlato může pyšnit zvýšenou odolností. Na dětské šperky je tak přímo ideální, neboť malé děti podrobí předměty kolem sebe náročným zátěžovým zkouškám.

Bílé zlato se též nemísí v takové míře s dalšími kovy. Proto nezpůsobuje alergie. Je důležité vědět, že kontaktní alergii drahé kovy samy o sobě nevyvolávají. Typickým alergenem bývají kovy, které se k těm drahým teprve přidávají. Často to bývá nikl, který se mísí se stříbrem. Samo o sobě je totiž stříbro mimořádně měkké. Danfil dětské náušnice kytičky C1945 tak vaši holčičku jednoznačně nemohou ohrožovat zarudnutím nebo hnisáním oušek.

Tyto náušnice jsou opět opatřeny brizurou, která šperk spolehlivě udrží na svém místě. Ani u malého dítěte se tak nemusíte bát, že by mu náušnice omylem z ucha sklouzla. Nošení těchto náušnic je tedy absolutně bezpečné, holčička nemůže šperk omylem najít a spolknout.

3

Recenze náušnic pro novorozence Danfil srdíčka C1943

K malým děvčátkům neodmyslitelně patří růžová. Vypadají v ní mimořádně roztomile. Není tak divu, že zejména maminky a babičky už vidí novorozené holčičky i s překrásnými náušničkami. Jakmile se rozhodnete, že necháte svému miminku lalůčky propíchnout, přichází čas na výběr toho pravého šperku.

Dětské náušnice Danfil ve tvaru srdíčka patří svým pojetím ke klasickým volbám pro každou malou slečnu. Osázeny jsou světle růžovými zirkony. Díky tomu působí velmi půvabně. Celková velikost náušnic je přibližně 13 mm. Drobná srdíčka mají velikost 5 mm. Díky své velikosti vypadají v dětském oušku velmi něžně. Zároveň se ale krásně třpytí, takže rozhodně nehrozí, že by zůstaly nepovšimnuty.

Tyto náušnice jsou vyrobeny z ze čtyřiadvacetikarátového zlata. Konkrétně se jedná o zlato žluté, které patří k nestárnoucím volbám pro různé typy šperků. A to jednak pro svůj nadčasový vzhled, ale i pro kvalitu. Šperky ze zlata patří k těm vůbec nejtrvanlivějším. U žlutého zlata navíc můžeme hovořit o tom, že se jedná o kov s nejvyšším podílem zlata jako takového. Změněné barvy tohoto kovu je totiž docíleno příměsí různých dalších složek. Používají se kovy jako stříbro, palladium nebo nikl.

Zlaté dětské náušnice proto představují tu nejlepší volbu, pokud chcete klasický šperk, jehož krása nestárne a nepodléhá žádným módním vlivům.

Další srovnání

Recenzetesty.cz
Logo